1. program 

"Z Toronta až na Strahov"
koncert s příběhem 

1972 - 1996

Během jedinečného koncertu, Vás František Nedvěd provede vznikem a vývojem tvorby svého strýce Jana Nedvěda a táty Františka. Zazní nejkrásnější "Nedvědovky" z daného období i písničky, které nikde nevyšly na deskách a málokdo je zná.  Začne se v roce 1972 a skončí v roce 1996 na Strahově. Není to jen o zpívání, ale uslyšíte i spoustu příběhů a rodinných zážitků. Proto je tento program zcela unikátní a nikdo jiný Vám ho nenabídne. 

Například: …Toronto, Hráz, Klukům láska sluší, Děravej kabát, Stánky, Pevný řád, Jižní kříž, Mrazík, Cos mi chtěl, Růže z papíru, Podvod, Korýtko, Skládánka, Valčíček, Na nádraží stává, Už se nemrač, Pletenka, Kohout, Igelit…

Pořad trvá cca 120-150 minut a dle potřeby může být s jednou přestávkou. Obsahuje cca 42 písní.  František program hraje s doprovodným kytaristou.

Ukázka z koncertu "Z Toronta až na Strahov"


2. program

"Tři cesty" 

1997 - po současnost 

Navazuje na program "Z Toronta až na Strahov" a zahrnuje známé písničky z desek od roku 1997 až po současnost i novou tvorbu.

První cesta vám připomene písničky, které vydal na svých deskách strejda Honza Nedvěd st. 

Druhá cesta vás provede písničkami, které zpíval tatínek Františka, František Nedvěd st.

A na třetí cestě se seznámíte s autorskými písničkami prvorozeného syna Františka Nedvěda a novými písničky, které pro něj napsal jeho strýc Jan Nedvěd st. 

Například: Jsem jen tvůj, Můj Ota Pavel, Čepice, Je tak pěkné, Zlatá rybka, Devatenáct, Kočovní herci, Klídek, Řemeslo, Krab, Vlčí mák, Vozík ...

Pořad trvá cca 120-150 minut a dle potřeby může být s jednou přestávkou. Obsahuje cca 40 písní. František program hraje s doprovodným kytaristou.


3. program

"Ve svých písních žiješ dál"

prvorozený syn Františka Nedvěda zpívá písně svého táty

k progamu vyšlo nové CD pod stejným názvem. 

objednat si ho můžete ZDE

1998 - 2006

Program zahrnuje písničky z desek Františka Nedveda st., které vydal na svých albech během své sólové kariéry.

Sólová alba Františka Nedvěda st.

Neváhej a vejdi – (1998, CD)

Druhé podání – (1999, CD)

Třetí pokus – (2000, CD)

Čtvrtá sada – (2003, CD)

Pátá – (2006, CD)

Například: Třetí pokus, Kočovní herci, Zvon, Zlatá rybka, Jablůňka, Poprvé sám, Ostrov jménem Mládí, Řemeslo, Devatenáct, ...

Pořad trvá cca 120 minut a dle potřeby může být s jednou přestávkou. Obsahuje cca 30 písní. František program hraje sám. Zpívá a hraje živě na kytaru s využitím již nahraných hudebních základů (Half-playback) 

Ukázka z koncertu "Ve svých písních žiješ dál"